De afgelopen jaren hebben onze regio’s een sterke ontwikkeling doorgemaakt. Tegelijkertijd groeit elk® verder als landelijke speler in het verbeteren en verduurzamen van bestaande buurten. Om deze groei en professionalisering goed te leiden , wordt de aansturing in een aantal regio’s aangepast. De zes regio’s blijven in hun huidige vorm bestaan; wat verandert, is de eindverantwoordelijkheid in enkele regio’s.

Per 1 maart is Alan Bosch gestart als eindverantwoordelijk directeur voor de regio’s Noordoost en Middenoost.
Alan brengt ruime ervaring mee in de bestaande woningbouw en het vastgoedonderhoud. In zijn vorige rol als directeur bij Nijver ondersteunde hij woningcorporaties bij het slimmer, voorspelbaarder en sneller organiseren van onderhoud, renovatie en verduurzaming. Eerder vervulde hij directiefuncties bij onder meer Nijhuis Bouw en Van Wijnen.
Zijn kracht ligt in het organiseren van onderhoud en verduurzaming op een voorspelbare en beheersbare manier. Daarbij combineert hij data, duidelijke processen en samenwerking in de praktijk.
Alan Bosch:
“Ik geloof dat je onderhoud en verduurzaming voorspelbaar en beheersbaar moet organiseren, zodat er ruimte ontstaat voor kwaliteit en creativiteit. Bij elk® zie ik een organisatie waar die basis al staat en waar samenwerking, uitvoering én oog voor de buurt hand in hand gaan. Daar bouw ik graag verder aan mee.”
Samen met de directie en teams in deze regio’s werkt Alan verder aan groei, samenwerking en het toekomstbestendig maken van bestaande buurten.
Per 1 mei treedt Edwin Blom toe tot de groepsdirectie van elk®. In deze rol wordt hij eindverantwoordelijk voor de regio’s Zuidwest en Middenwest. Daarnaast neemt hij een aantal groepsbrede verantwoordelijkheden op zich, waarmee hij bijdraagt aan de verdere strategische ontwikkeling van de organisatie.
Edwin brengt brede bestuurlijke ervaring mee vanuit Dura Vermeer Bouw Heyma, waar hij sinds 2017 directievoorzitter was. In die periode werkte hij aan het toekomstbestendig organiseren van de onderneming, met een duidelijke focus op samenwerking, professionalisering en leiderschapsontwikkeling. Ook was hij landelijk portefeuillehouder sociale duurzaamheid, waarbij hij richting gaf aan maatschappelijke thema’s binnen de organisatie.
Met zijn komst wordt de aansturing in de westelijke regio’s verder versterkt. Samen met de directie en de teams zet Edwin in op het verder uitbouwen van de regionale positie, het vergroten van slagkracht en het benutten van kansen in de wijken waar elk® actief is.
Edwin Blom:
“Bij elk® zie ik een organisatie die ondernemerschap, vakmanschap en maatschappelijke betrokkenheid bewust met elkaar wil verbinden. Die combinatie is essentieel om als partner in de wijk blijvend waarde toe te voegen. Dat vraagt om heldere keuzes, eigenaarschap en intensieve samenwerking. Ik kijk ernaar uit om daar samen met de teams richting aan te geven.”
Samen verder bouwen
We zijn blij dat Alan en Edwin hun ervaring en energie bij elk® (gaan) inzetten. Samen met de directie en de teams in de regio’s geven zij verder vorm aan de ontwikkeling van onze organisatie en bouwen we met vertrouwen verder aan sterke, toekomstbestendige buurten.
